Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
dzieciom sprawnie wejść w XXI wiek.
Stwórzmy warunki dla rzetelnej edukacji i ożywiajmy życie kulturalne naszej Dzielnicy.
Tworzenie nowych domów kultury i klubów osiedlowych na Górnym Mokotowie zapewni mieszkańcom pełniejsze korzystanie z dóbr kultury.
z poważaniem
Lucyna Skoraczewska
Teraz kultura i edukacja.


To, co dobre, warto kontynuować
W gminie Warszawa-Centrum najlepiej w Polsce funkcjonuje oświata. Szkoły są remontowane na bieżąco,
a nauczyciele zarabiają więcej niż w innych rejonach kraju. Nigdzie w Polsce nie zbudowano w ostatnich latach
tylu obiektów sportowo-rekreacyjnych co w naszym mieście. Ostatnio otworzyliśmy Park Wodny Warszawianka"- jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie.
W gminie
dzieciom sprawnie wejść w XXI wiek.<br>Stwórzmy warunki dla rzetelnej edukacji i ożywiajmy życie kulturalne naszej Dzielnicy.<br>Tworzenie nowych domów kultury i klubów osiedlowych na Górnym Mokotowie zapewni mieszkańcom pełniejsze korzystanie z dóbr kultury.<br>z poważaniem<br>Lucyna Skoraczewska<br>Teraz kultura i edukacja.<br><br>&lt;gap&gt; <br>&lt;hi&gt;To, co dobre, warto kontynuować&lt;/&gt; <br>W gminie Warszawa-Centrum najlepiej w Polsce funkcjonuje oświata. Szkoły są remontowane na bieżąco, <br>a nauczyciele zarabiają więcej niż w innych rejonach kraju. Nigdzie w Polsce nie zbudowano w ostatnich latach <br>tylu obiektów sportowo-rekreacyjnych co w naszym mieście. Ostatnio otworzyliśmy Park Wodny Warszawianka"- jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. <br>W gminie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego