Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 39
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
W punto spod "Hutnika" przestępcy wybili szybę i skradli radioodtwarzacz. Natomiast właściciel zaparkowanego pod DW "Nauczyciel" poloneza zastał w środę swój samochód bez dwóch kół.
Moto-złodzieje W nocy z 22 na 23 września złodziej połakomił się na zaparkowanego w Pyzówce fiata 126 p (NAT 7862, kolor niebieski). W miejscowości Ciche tej samej nocy nieznani sprawcy skradli motocykl MZ (NSK 3098, kolor zielony).
Wódka ze Słowacji. Na nielegalnym handlu alkoholem przyłapała policja "turystkę" ze Słowacji. Funkcjonariusze zarekwirowali u cudzoziemki 5 butelek trunków i skierowali sprawę do prokuratury.
Włamka do poloneza. Podczas czwartkowego jarmarku nieznani sprawcy włamali się do zaparkowanego przy Al
W punto spod "Hutnika" przestępcy wybili szybę i skradli radioodtwarzacz. Natomiast właściciel zaparkowanego pod DW "Nauczyciel" poloneza zastał w środę swój samochód bez dwóch kół.<br>&lt;orig&gt;Moto-złodzieje&lt;/&gt; W nocy z 22 na 23 września złodziej połakomił się na zaparkowanego w Pyzówce fiata 126 p (NAT 7862, kolor niebieski). W miejscowości Ciche tej samej nocy nieznani sprawcy skradli motocykl MZ (NSK 3098, kolor zielony).<br>Wódka ze Słowacji. Na nielegalnym handlu alkoholem przyłapała policja "turystkę" ze Słowacji. Funkcjonariusze zarekwirowali u cudzoziemki 5 butelek trunków i skierowali sprawę do prokuratury.<br>&lt;orig&gt;Włamka&lt;/&gt; do poloneza. Podczas czwartkowego jarmarku nieznani sprawcy włamali się do zaparkowanego przy Al
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego