Nr: 02.03 (28)
wypożyczony na 3 miesiące za 146 tys. euro z Newcastle do Portsmouth. Anglik Jermain Defoe przeszedł z West Ham do Tottenhamu za 7 mln funtów. W przeciwną stronę przekazany został Bobby Zamora.

Fechtowały na medal
Como Polskie florecistki wygrały drużynowe zawody Pucharu Świata, które odbyły się wczoraj we włoskiej miejscowości Como. W finale Polki, które walczyły w składzie: Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz oraz Małgorzata Wojtkowiak (Warta Poznań), pokonały Włoszki 42:36. W niedzielę turniej indywidualny wygrała Sylwia Gruchała.

Puchar Davisa bez Ferrero
Wicelider rankingu tenisistów, Juan Carlos Ferrero, nie wystąpi w reprezentacji Hiszpanii podczas meczu przeciwko Czechom w pierwszej rundzie Pucharu
wypożyczony na 3 miesiące za 146 tys. euro z Newcastle do Portsmouth. Anglik Jermain Defoe przeszedł z West Ham do Tottenhamu za 7 mln funtów. W przeciwną stronę przekazany został Bobby Zamora.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Fechtowały na medal&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Como&lt;/&gt; Polskie florecistki wygrały drużynowe zawody Pucharu Świata, które odbyły się wczoraj we włoskiej miejscowości Como. W finale Polki, które walczyły w składzie: Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz oraz Małgorzata Wojtkowiak (Warta Poznań), pokonały Włoszki 42:36. W niedzielę turniej indywidualny wygrała Sylwia Gruchała.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Puchar Davisa bez Ferrero&lt;/&gt;<br>Wicelider rankingu tenisistów, Juan Carlos Ferrero, nie wystąpi w reprezentacji Hiszpanii podczas meczu przeciwko Czechom w pierwszej rundzie Pucharu