Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 06.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
być spółka zupełnie lokalna, a potem zaczęła się rozrastać w może jedyną prawdziwą międzynarodową firmę handlową w Polsce. Teraz Polska to dla niej 20 proc. obrotów. Z Ukrainy do Chin, z Bułgarii do Turcji, z Holandii do Indii... Przy okazji mamy w Polsce kilkanaście swoich stacji benzynowych działających pod marką DUO.

A ropa dla Petrochemii?

Tym się zajmuje J & S cypryjski.

Kto był waszym pierwszym partnerem w Petrochemii?

Pan Syperek. Oni dopiero zakładali własny dział zakupów, a pan Syperek był odpowiedzialny za zakupy ropy.

A wyżej z kim rozmawialiście?

Jeżeli pan pyta o prezesa Jaskółę, to my go zobaczyliśmy dopiero po
być spółka zupełnie lokalna, a potem zaczęła się rozrastać w może jedyną prawdziwą międzynarodową firmę handlową w Polsce. Teraz Polska to dla niej 20 proc. obrotów. Z Ukrainy do Chin, z Bułgarii do Turcji, z Holandii do Indii... Przy okazji mamy w Polsce kilkanaście swoich stacji benzynowych działających pod marką DUO.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;A ropa dla Petrochemii? &lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Tym się zajmuje J &amp; S cypryjski.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Kto był waszym pierwszym partnerem w Petrochemii?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Pan Syperek. Oni dopiero zakładali własny dział zakupów, a pan Syperek był odpowiedzialny za zakupy ropy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;A wyżej z kim rozmawialiście?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Jeżeli pan pyta o prezesa Jaskółę, to my go zobaczyliśmy dopiero po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!