Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
poprowadził po raz pierwszy w rundzie wiosennej Adam Nawałka, który zmienił na stanowisku trenera tej drużyny Oresta Lenczyka.
Pogoń w sobotę wygrała na wyjeździe 4:1 z Orlenem Płock. Dla podopiecznych trenera Edwarda Lorensa była to pierwsza wygrana w wiosennej rundzie rozgrywek.
W rozegranym w piątek meczu 19. kolejki Legia-Daewoo zremisowała bezbramkowo z łódzkim Widzewem. Warszawianie przez większą część meczu mieli znaczną przewagę, ale zawodzili pod bramką dobrze dysponowanego Adama Piekutowskiego.
W zespole Legii po siedmioletniej przerwie wystąpił idol stołecznych kibiców - Wojciech Kowalczyk. Przebywał on na boisku niespełna 20 minut, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Groclin Dyskobolia
poprowadził po raz pierwszy w rundzie wiosennej Adam Nawałka, który zmienił na stanowisku trenera tej drużyny Oresta Lenczyka.<br>Pogoń w sobotę wygrała na wyjeździe 4:1 z Orlenem Płock. Dla podopiecznych trenera Edwarda Lorensa była to pierwsza wygrana w wiosennej rundzie rozgrywek.<br>W rozegranym w piątek meczu 19. kolejki Legia-Daewoo zremisowała bezbramkowo z łódzkim Widzewem. Warszawianie przez większą część meczu mieli znaczną przewagę, ale zawodzili pod bramką dobrze dysponowanego Adama Piekutowskiego.<br>W zespole Legii po siedmioletniej przerwie wystąpił idol stołecznych kibiców - Wojciech Kowalczyk. Przebywał on na boisku niespełna 20 minut, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Groclin Dyskobolia