Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.18
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
Jeżeli ktoś chciał dostać wejściówkę na jakąś projekcję, to musiał odstać swoje w sporej kolejce. Jeżeli o mnie chodzi, to zawsze udawało mi się zdobyć karnet. Widać szczęście mi dopisywało - stwierdziła Elżbieta Huszcza.
Sokółczanka przyznała, że chodzi do kina, ponieważ uwielbia duży ekran.
- Nie zastąpi go żadne wideo ani DVD. Dawno to zrozumiałam. Był taki okres, kiedy na DKF przychodziło mało młodzieży. Wszystkiemu winna była moda na wideo. Na szczęście szybko to minęło i sytuacja wróciła do normy - powiedziała pani Elżbieta.
Nasza rozmówczyni nie miała żadnych wątpliwości co do tego, że bez DKF-u byłaby trochę innym człowiekiem.
- Przecież to właśnie
Jeżeli ktoś chciał dostać wejściówkę na jakąś projekcję, to musiał odstać swoje w sporej kolejce. Jeżeli o mnie chodzi, to zawsze udawało mi się zdobyć karnet. Widać szczęście mi dopisywało - stwierdziła Elżbieta Huszcza.<br>Sokółczanka przyznała, że chodzi do kina, ponieważ uwielbia duży ekran. <br>- Nie zastąpi go żadne wideo ani DVD. Dawno to zrozumiałam. Był taki okres, kiedy na DKF przychodziło mało młodzieży. Wszystkiemu winna była moda na wideo. Na szczęście szybko to minęło i sytuacja wróciła do normy - powiedziała pani Elżbieta. <br>Nasza rozmówczyni nie miała żadnych wątpliwości co do tego, że bez DKF-u byłaby trochę innym człowiekiem. <br>- Przecież to właśnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego