Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
świata. Małgorzata Potocka, zakładając swój teatr, postanowiła przenieść do Warszawy klimat paryskich rewii i teatrów rodem z nowojorskiego Broadwayu. Udało jej się to znakomicie. My gościliśmy na spektaklu "Rewia... moja miłość". Potem sala teatru zamieniła się w wielką scenę taneczną.
MIROSŁAW PIWOWAREK

Czy to był ostatni tak sielski dzień?
Robert Draba (33 l.) od dziś jest wiceprezydentem miasta
Wczoraj Robert Draba zabrał rodzinę na spacer do parku Saskiego. To jego ostatnie wolne chwile przed rozpoczynającym się dzisiaj kotłem! Wolnego czasu będzie jak na lekarstwo!
- Denerwuję się, bo jeszcze nie wiem, czym będę się zajmował - mówi dotychczasowy szef biura prawnego w Ratuszu
świata. Małgorzata Potocka, zakładając swój teatr, postanowiła przenieść do Warszawy klimat paryskich rewii i teatrów rodem z nowojorskiego Broadwayu. Udało jej się to znakomicie. My gościliśmy na spektaklu "Rewia... moja miłość". Potem sala teatru zamieniła się w wielką scenę taneczną.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MIROSŁAW PIWOWAREK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Czy to był ostatni tak sielski dzień?&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Robert Draba (33 l.) od dziś jest wiceprezydentem miasta&lt;/&gt;<br>Wczoraj Robert Draba zabrał rodzinę na spacer do parku Saskiego. To jego ostatnie wolne chwile przed rozpoczynającym się dzisiaj kotłem! Wolnego czasu będzie jak na lekarstwo!<br>&lt;q&gt;- Denerwuję się, bo jeszcze nie wiem, czym będę się zajmował&lt;/&gt; - mówi dotychczasowy szef biura prawnego w Ratuszu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!