Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
prac, występy zespołów, potrawy kuchni regionalnej - tak nowotarżanie będą promować swoje miasto w Kieżmarku. Stolica Podhala będzie miała swój dzień w zaprzyjaźnionym mieście po drugiej stronie granicy we wtorek, 6 sierpnia.
Impreza rozpocznie się o godz. 15. Na scenie przed Ratuszem wystąpią zespoły: "Śwarni", "Ciercheń", "Richard Band", "Be Free", "Blues Duo" i "Tambu". Koncert poprowadzi Paweł Gędłek, aktor Teatru Ludowego w Krakowie.
Obok estrady pojawi się stoisko gaździn spod Nowego Targu, na którym Słowacy będą mogli poczęstować się oscypkami i moskolami. Zaproszeni goście spróbują też kwaśnicy na żeberkach. O podniebienia Słowaków zadba Józefa Kuchta z Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznej, która
prac, występy zespołów, potrawy kuchni regionalnej - tak nowotarżanie będą promować swoje miasto w Kieżmarku. Stolica Podhala będzie miała swój dzień w zaprzyjaźnionym mieście po drugiej stronie granicy we wtorek, 6 sierpnia.<br>Impreza rozpocznie się o godz. 15. Na scenie przed Ratuszem wystąpią zespoły: "Śwarni", "Ciercheń", "Richard Band", "Be Free", "Blues Duo" i "Tambu". Koncert poprowadzi Paweł Gędłek, aktor Teatru Ludowego w Krakowie.<br>Obok estrady pojawi się stoisko gaździn spod Nowego Targu, na którym Słowacy będą mogli poczęstować się oscypkami i moskolami. Zaproszeni goście spróbują też &lt;dialect&gt;kwaśnicy&lt;/&gt; na żeberkach. O podniebienia Słowaków zadba Józefa Kuchta z Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznej, która
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!