Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tamtejszy minister pracy Ludovit Kanik. A Słowenia i Estonia zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia siedmioletniego okresu przejściowego wobec pracowników z UE.
Polska jak na razie nie planuje takich kroków. - Nie sądzę, żeby droga odwetu była najlepsza. Mamy jeszcze trzy miesiące na rozmowy - powiedział nam doradca premiera ds. UE, Tadeusz Iwiński.
ELA KONEFAŁ, TP

Bitwa o podatki
Platforma Obywatelska przekonuje SLD do liniowego, 15-proc. podatku. Kto zyska, a kto straci, jeśli Leszek Miller posłucha Jana Rokity?
Czy liniowy jest dobry dla każdego? Nie dla najuboższych, zarabiających płacę minimalną. Ich pomysł PO będzie kosztował co najmniej 200 zł rocznie.
- Najubożsi mogą liczyć
tamtejszy minister pracy Ludovit Kanik. A Słowenia i Estonia zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia siedmioletniego okresu przejściowego wobec pracowników z UE.<br>Polska jak na razie nie planuje takich kroków. &lt;q&gt;- Nie sądzę, żeby droga odwetu była najlepsza. Mamy jeszcze trzy miesiące na rozmowy&lt;/&gt; - powiedział nam doradca premiera ds. UE, Tadeusz Iwiński.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ELA KONEFAŁ, TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Bitwa o podatki&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Platforma Obywatelska przekonuje SLD do liniowego, 15-proc. podatku. Kto zyska, a kto straci, jeśli Leszek Miller posłucha Jana Rokity?&lt;/&gt;<br>Czy liniowy jest dobry dla każdego? Nie dla najuboższych, zarabiających płacę minimalną. Ich pomysł PO będzie kosztował co najmniej 200 zł rocznie.<br>&lt;q&gt;- Najubożsi mogą liczyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego