Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 8/7
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
Na zakończenie wczorajszego dnia procesu sędzia Anna Grabczyńska-Mikocka poinformowała, że wystąpi do Sądu Najwyższego o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Wojciecha B. do 31 grudnia 1998 r. twierdząc, że są duże szanse na zakończenie procesu w tym, lub nawet krótszym czasie. Poinformowała jednocześnie, iż sąd zamierza zwrócić się do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie z prośbą o porównanie portretu rysunkowego sprawcy z wizerunkiem oskarżonego.
(G)


Przedtem pił
Ochroniarz w areszcie

Ochroniarz Jacek B., który zastrzelił 19-latka w podwarszawskiej Zielonce, został aresztowany - poinformował wczoraj Andrzej Kielak z prokuratury w Wołominie.
25-letni Jacek B. - pracownik siedleckiej firmy ochraniającej salon Harley Dawidson
Na zakończenie wczorajszego dnia procesu sędzia Anna Grabczyńska-Mikocka poinformowała, że wystąpi do Sądu Najwyższego o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Wojciecha B. do 31 grudnia 1998 r. twierdząc, że są duże szanse na zakończenie procesu w tym, lub nawet krótszym czasie. Poinformowała jednocześnie, iż sąd zamierza zwrócić się do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie z prośbą o porównanie portretu rysunkowego sprawcy z wizerunkiem oskarżonego.<br>&lt;au&gt;(G)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="law"&gt;<br>&lt;tit&gt;Przedtem pił&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ochroniarz w areszcie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ochroniarz Jacek B., który zastrzelił 19-latka w podwarszawskiej Zielonce, został aresztowany - poinformował wczoraj Andrzej Kielak z prokuratury w Wołominie.&lt;/&gt;<br>25-letni Jacek B. - pracownik siedleckiej firmy ochraniającej salon Harley Dawidson
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego