Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 8/7
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
Na zakończenie wczorajszego dnia procesu sędzia Anna Grabczyńska-Mikocka poinformowała, że wystąpi do Sądu Najwyższego o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Wojciecha B. do 31 grudnia 1998 r. twierdząc, że są duże szanse na zakończenie procesu w tym, lub nawet krótszym czasie. Poinformowała jednocześnie, iż sąd zamierza zwrócić się do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie z prośbą o porównanie portretu rysunkowego sprawcy z wizerunkiem oskarżonego.
(G)


Przedtem pił
Ochroniarz w areszcie

Ochroniarz Jacek B., który zastrzelił 19-latka w podwarszawskiej Zielonce, został aresztowany - poinformował wczoraj Andrzej Kielak z prokuratury w Wołominie.
25-letni Jacek B. - pracownik siedleckiej firmy ochraniającej salon Harley Dawidson
Na zakończenie wczorajszego dnia procesu sędzia Anna Grabczyńska-Mikocka poinformowała, że wystąpi do Sądu Najwyższego o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Wojciecha B. do 31 grudnia 1998 r. twierdząc, że są duże szanse na zakończenie procesu w tym, lub nawet krótszym czasie. Poinformowała jednocześnie, iż sąd zamierza zwrócić się do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie z prośbą o porównanie portretu rysunkowego sprawcy z wizerunkiem oskarżonego.<br>&lt;au&gt;(G)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="law"&gt;<br>&lt;tit&gt;Przedtem pił&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ochroniarz w areszcie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ochroniarz Jacek B., który zastrzelił 19-latka w podwarszawskiej Zielonce, został aresztowany - poinformował wczoraj Andrzej Kielak z prokuratury w Wołominie.&lt;/&gt;<br>25-letni Jacek B. - pracownik siedleckiej firmy ochraniającej salon Harley Dawidson
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!