Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Paweł Pruszyński w kwietniu br. został awansowany na stopień generała brygady. Choć ma dopiero 51 lat, przysługuje mu już wysoka resortowa emerytura.

Jako polityk Pruszyński nigdy nie zerwał więzi łączących go ze służbami i nie zapomniał o dawnych zobowiązaniach. Z kolei po powrocie do służb nie umiał przestać być politykiem. Eksperyment z wprowadzaniem oficera do polityki i polityka do służb się nie powiódł. Może warto wziąć to pod uwagę szukając w przyszłości kandydatów na szefów ABW.

ŚWIATGołąb ze skrzydłami

Demokraci zaczynają wierzyć, że John Kerry zdobędzie fotel prezydenta USA

Demokraci wierzą, że ich tegoroczny wybraniec ma realne szanse na wyeksmitowanie
Paweł Pruszyński w kwietniu br. został awansowany na stopień generała brygady. Choć ma dopiero 51 lat, przysługuje mu już wysoka resortowa emerytura.<br><br>Jako polityk Pruszyński nigdy nie zerwał więzi łączących go ze służbami i nie zapomniał o dawnych zobowiązaniach. Z kolei po powrocie do służb nie umiał przestać być politykiem. Eksperyment z wprowadzaniem oficera do polityki i polityka do służb się nie powiódł. Może warto wziąć to pod uwagę szukając w przyszłości kandydatów na szefów ABW.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ŚWIAT&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gołąb ze skrzydłami&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Demokraci zaczynają wierzyć, że John Kerry zdobędzie fotel prezydenta USA&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Demokraci wierzą, że ich tegoroczny wybraniec ma realne szanse na wyeksmitowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego