Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i odważnych topnieje.
W krajach demokratycznych bardzo ważną rolę odgrywają w policji oddziały kontroli wewnętrznej. Są one całkowicie bezwzględne i bardzo nielubiane. Złożone z doborowych funkcjonariuszy, w imieniu Komendy Głównej sprawują nadzór nad pracą policjantów.
Jeśli wysoki rangą policjant oczernia dziennikarza, do takiej komendy powinien natychmiast wkroczyć wydział kontroli wewnętrznej. Funkcjonariusz nie ma bowiem prawa publicznie poświadczać nieprawdy i pomawiać obywatela. Chyba że czuje się całkowicie bezkarny.
JULIA PITERA prezes Transparency International Polska

Posłanka chce pomagać
Po wczorajszym artykule w Fakcie posłanka Katarzyna Maria Piekarska (SLD) chce pomóc Lucynie i Piotrowi Zacharkom w odzyskaniu synka.
We wczorajszym Fakcie opisaliśmy historię Lucyny
i odważnych topnieje.<br>W krajach demokratycznych bardzo ważną rolę odgrywają w policji oddziały kontroli wewnętrznej. Są one całkowicie bezwzględne i bardzo nielubiane. Złożone z doborowych funkcjonariuszy, w imieniu Komendy Głównej sprawują nadzór nad pracą policjantów.<br>Jeśli wysoki rangą policjant oczernia dziennikarza, do takiej komendy powinien natychmiast wkroczyć wydział kontroli wewnętrznej. Funkcjonariusz nie ma bowiem prawa publicznie poświadczać nieprawdy i pomawiać obywatela. Chyba że czuje się całkowicie bezkarny.<br>&lt;au&gt;JULIA PITERA prezes Transparency International Polska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Posłanka chce pomagać&lt;/&gt;<br>Po wczorajszym artykule w Fakcie posłanka Katarzyna Maria Piekarska (SLD) chce pomóc Lucynie i Piotrowi Zacharkom w odzyskaniu synka.<br>We wczorajszym Fakcie opisaliśmy historię Lucyny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!