Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i odważnych topnieje.
W krajach demokratycznych bardzo ważną rolę odgrywają w policji oddziały kontroli wewnętrznej. Są one całkowicie bezwzględne i bardzo nielubiane. Złożone z doborowych funkcjonariuszy, w imieniu Komendy Głównej sprawują nadzór nad pracą policjantów.
Jeśli wysoki rangą policjant oczernia dziennikarza, do takiej komendy powinien natychmiast wkroczyć wydział kontroli wewnętrznej. Funkcjonariusz nie ma bowiem prawa publicznie poświadczać nieprawdy i pomawiać obywatela. Chyba że czuje się całkowicie bezkarny.
JULIA PITERA prezes Transparency International Polska

Posłanka chce pomagać
Po wczorajszym artykule w Fakcie posłanka Katarzyna Maria Piekarska (SLD) chce pomóc Lucynie i Piotrowi Zacharkom w odzyskaniu synka.
We wczorajszym Fakcie opisaliśmy historię Lucyny
i odważnych topnieje.<br>W krajach demokratycznych bardzo ważną rolę odgrywają w policji oddziały kontroli wewnętrznej. Są one całkowicie bezwzględne i bardzo nielubiane. Złożone z doborowych funkcjonariuszy, w imieniu Komendy Głównej sprawują nadzór nad pracą policjantów.<br>Jeśli wysoki rangą policjant oczernia dziennikarza, do takiej komendy powinien natychmiast wkroczyć wydział kontroli wewnętrznej. Funkcjonariusz nie ma bowiem prawa publicznie poświadczać nieprawdy i pomawiać obywatela. Chyba że czuje się całkowicie bezkarny.<br>&lt;au&gt;JULIA PITERA prezes Transparency International Polska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Posłanka chce pomagać&lt;/&gt;<br>Po wczorajszym artykule w Fakcie posłanka Katarzyna Maria Piekarska (SLD) chce pomóc Lucynie i Piotrowi Zacharkom w odzyskaniu synka.<br>We wczorajszym Fakcie opisaliśmy historię Lucyny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego