Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
włamywaczy zatrzymano od razu, drugiego po dwóch godzinach w Łabiszynie, pod Bydgoszczą. Uciekając przed policją, prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i wylądował w rowie.
Policjanci użyli broni również w centrum Legnicy. Ostrzelali samochód, którym, jak przypuszczali, jechali złodzieje. Kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i usiłował przejechać policjanta. Funkcjonariusze najpierw strzelili w powietrze, później w opony. Mężczyźni jednak uciekli.
W obu przypadkach policjanci twierdzą, że mieli podstawy do użycia broni. Przypomnijmy, że podczas strzelaniny w Warszawie policja i prokuratura uznały, że funkcjonariusz słusznie sięgnął po broń. Za dobrą postawę ma otrzymać nagrodę.
gz


Śledztwo w sprawie przejęcia przez SdRP
włamywaczy zatrzymano od razu, drugiego po dwóch godzinach w Łabiszynie, pod Bydgoszczą. Uciekając przed policją, prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i wylądował w rowie. <br>Policjanci użyli broni również w centrum Legnicy. Ostrzelali samochód, którym, jak przypuszczali, jechali złodzieje. Kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i usiłował przejechać policjanta. Funkcjonariusze najpierw strzelili w powietrze, później w opony. Mężczyźni jednak uciekli. <br>W obu przypadkach policjanci twierdzą, że mieli podstawy do użycia broni. Przypomnijmy, że podczas strzelaniny w Warszawie policja i prokuratura uznały, że funkcjonariusz słusznie sięgnął po broń. Za dobrą postawę ma otrzymać nagrodę.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;gz&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Śledztwo w sprawie przejęcia przez SdRP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego