Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
włamywaczy zatrzymano od razu, drugiego po dwóch godzinach w Łabiszynie, pod Bydgoszczą. Uciekając przed policją, prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i wylądował w rowie.
Policjanci użyli broni również w centrum Legnicy. Ostrzelali samochód, którym, jak przypuszczali, jechali złodzieje. Kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i usiłował przejechać policjanta. Funkcjonariusze najpierw strzelili w powietrze, później w opony. Mężczyźni jednak uciekli.
W obu przypadkach policjanci twierdzą, że mieli podstawy do użycia broni. Przypomnijmy, że podczas strzelaniny w Warszawie policja i prokuratura uznały, że funkcjonariusz słusznie sięgnął po broń. Za dobrą postawę ma otrzymać nagrodę.
gz


Śledztwo w sprawie przejęcia przez SdRP
włamywaczy zatrzymano od razu, drugiego po dwóch godzinach w Łabiszynie, pod Bydgoszczą. Uciekając przed policją, prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i wylądował w rowie. <br>Policjanci użyli broni również w centrum Legnicy. Ostrzelali samochód, którym, jak przypuszczali, jechali złodzieje. Kierujący nim mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i usiłował przejechać policjanta. Funkcjonariusze najpierw strzelili w powietrze, później w opony. Mężczyźni jednak uciekli. <br>W obu przypadkach policjanci twierdzą, że mieli podstawy do użycia broni. Przypomnijmy, że podczas strzelaniny w Warszawie policja i prokuratura uznały, że funkcjonariusz słusznie sięgnął po broń. Za dobrą postawę ma otrzymać nagrodę.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;gz&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Śledztwo w sprawie przejęcia przez SdRP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!