Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przejechała kolumna 200 taksówek. Wyruszyła z postoju w centrum miasta, gdzie rozpoczął się ostatni kurs najstarszego szczecińskiego taksówkarza.

Do izby wytrzeźwień się nie nadawał
Radzyń Chełmiński
Niewiarygodne, ale prawdziwe! 6 promili alkoholu miał we krwi mężczyzna popijający wódkę na klatce schodowej. Nie spodobało się to mieszkańcom bloku, więc wezwali policję. Funkcjonariusze nie dowierzali wynikowi, jaki zobaczyli na alkomacie - dla większości zwykłych śmiertelników zabójczą dawką alkoholu są już 4 promile. Powtórzyli badanie, ale wynik był ten sam. Mężczyznę odwieziono do szpitala na detoksykację.

Sanepid na granicy
Lublin
Trzy graniczne stacje epidemiologiczne od tego roku rozpoczną pracę na przejściach z Ukrainą i Białorusią
przejechała kolumna 200 taksówek. Wyruszyła z postoju w centrum miasta, gdzie rozpoczął się ostatni kurs najstarszego szczecińskiego taksówkarza.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Do izby wytrzeźwień się nie nadawał&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Radzyń Chełmiński&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Niewiarygodne, ale prawdziwe! 6 promili alkoholu miał we krwi mężczyzna popijający wódkę na klatce schodowej. Nie spodobało się to mieszkańcom bloku, więc wezwali policję. Funkcjonariusze nie dowierzali wynikowi, jaki zobaczyli na alkomacie - dla większości zwykłych śmiertelników zabójczą dawką alkoholu są już 4 promile. Powtórzyli badanie, ale wynik był ten sam. Mężczyznę odwieziono do szpitala na detoksykację.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Sanepid&lt;/&gt; na granicy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Lublin&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Trzy graniczne stacje epidemiologiczne od tego roku rozpoczną pracę na przejściach z &lt;name type="place"&gt;Ukrainą&lt;/&gt; i &lt;name type="place"&gt;Białorusią
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego