Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
GAĆ: Rodzice i uczniowie zarzucają nauczycielce arogancję i obrażanie uczniów
Bunt uczniów!
Grupa rodziców gimnazjalistów z Gaci poskarżyła się do Rzecznika Praw Dziecka na nauczycielkę języka niemieckiego Marię Gładysz-Korsak. W piśmie zarzucają germanistce, iż nie tylko mało efektywnie naucza języka, ale też odnosi się do uczniów arogancko i obraźliwie. Wytykają ponadto, że nauczycielka organizuje "płatne konkursy, wyłudzając od dzieci po 6 zł za uczestnictwo".
- Zastanawiam się
GAĆ: Rodzice i uczniowie zarzucają nauczycielce arogancję i obrażanie uczniów&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Bunt uczniów!&lt;/&gt;<br>Grupa rodziców gimnazjalistów z Gaci poskarżyła się do Rzecznika Praw Dziecka na nauczycielkę języka niemieckiego Marię Gładysz-Korsak. W piśmie zarzucają germanistce, iż nie tylko mało efektywnie naucza języka, ale też odnosi się do uczniów arogancko i obraźliwie. Wytykają ponadto, że nauczycielka organizuje "płatne konkursy, wyłudzając od dzieci po 6 zł za uczestnictwo".<br>- Zastanawiam się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!