Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kroki wszyscy wracający z kosmosu oddając hołd pionierowi lotów kosmicznych. Kosmonauci odwiedzają też jego dom w Gwiezdnym zamieniony na muzeum.
Gagarin utorował drogę człowieka w kosmos. W 8 lat po jego pionierskim locie pierwszy człowiek - amerykański kosmonauta Neil Armstrong - stanął na Księżycu.
W ciągu 40 lat, które minęły od lotu Gagarina, w kosmosie przebywało już ponad 400 astronautów. Rocznica lotu Jurija Gagarina obchodzona jest jako Międzynarodowy Dzień Kosmonautyki.
(PAP)Kobieta guma Akrobatka z chińskiego cyrku państwowego utrzymuje równowagę, stojąc na dłoni kolegi podczas promocyjnego pokazu na dachu wieżowca we Frankfurcie nad Menem.
(PAP)Największy napiwek świata

Stały klient pewnej włoskiej restauracji
kroki wszyscy wracający z kosmosu oddając hołd pionierowi lotów kosmicznych. Kosmonauci odwiedzają też jego dom w Gwiezdnym zamieniony na muzeum.<br>Gagarin utorował drogę człowieka w kosmos. W 8 lat po jego pionierskim locie pierwszy człowiek - amerykański kosmonauta Neil Armstrong - stanął na Księżycu.<br>W ciągu 40 lat, które minęły od lotu Gagarina, w kosmosie przebywało już ponad 400 astronautów. Rocznica lotu Jurija Gagarina obchodzona jest jako Międzynarodowy Dzień Kosmonautyki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kobieta guma&lt;/&gt; Akrobatka z chińskiego cyrku państwowego utrzymuje równowagę, stojąc na dłoni kolegi podczas promocyjnego pokazu na dachu wieżowca we Frankfurcie nad Menem.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Największy napiwek świata&lt;/&gt;<br><br>Stały klient pewnej włoskiej restauracji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego