Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
po czym zapytał co właściwie się stało... W trakcie opowiadania o kolizji, wiedząc już, że miał miejsce wypadek drogowy, dwukrotnie jeszcze napełnił kieliszek Burzyńskiego. Sam jest kierowcą od kilku lat.

Zgodna relacja piłkarzy z wizyty u Zbigniewa Bońka kończy się na momencie picia koniaku. Już okoliczności picia przedstawiali inaczej. Piotr Gajda był pewien, że na ławie w gościnnym pokoju stały trzy kieliszki, podczas gdy gospodarz równie stanowczo twierdził przed sądem, że wyjął z barku i napełnił jeden. Gajda był w sądzie przekonany, iż butelka koniaku była prawie pełna, podczas gdy Boniek utrzymywał, iż zawierała najwyżej 200 g. Alkoholu.

Możliwość, że Burzyński
po czym zapytał co właściwie się stało... W trakcie opowiadania o kolizji, wiedząc już, że miał miejsce wypadek drogowy, dwukrotnie jeszcze napełnił kieliszek Burzyńskiego. Sam jest kierowcą od kilku lat.<br><br>Zgodna relacja piłkarzy z wizyty u Zbigniewa Bońka kończy się na momencie picia koniaku. Już okoliczności picia przedstawiali inaczej. Piotr Gajda był pewien, że na ławie w gościnnym pokoju stały trzy kieliszki, podczas gdy gospodarz równie stanowczo twierdził przed sądem, że wyjął z barku i napełnił jeden. Gajda był w sądzie przekonany, iż butelka koniaku była prawie pełna, podczas gdy Boniek utrzymywał, iż zawierała najwyżej 200 g. Alkoholu.<br><br>Możliwość, że Burzyński
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego