Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
sobie nogę.

6. KUCHARKA

Kim jest?
Wyznaje i stosuje w praktyce teorię "przez żołądek do serca". Marzy o mężczyźnie z rozwiniętą wyobraźnią kulinarną i delikatnym podniebieniem. Rozpoznasz ją nawet w egipskich ciemnościach, bo jej włosy, ciało i ubrania są przeniknięte intensywną wonią rozgotowanej kapusty, selera i kalafiora.
Czego się spodziewać?
Gara zupy ogórkowej, 6 kotletów schabowych, budyniu truskawkowego, szarlotki z kremem, nadwagi, zgagi i niestrawności.
Jak się bronić?
Wyznaj, że zgodnie z zaleceniem lekarza pierwszego kontaktu jesteś na ścisłej diecie i od tygodni jesz jedynie zieloną sałatę.

7. RYCZĄCA CZTERDZIESTKA

Kim jest?
Prawdopodobnie wdową lub starą panną. Bardzo zadbana, często okazuje
sobie nogę.<br><br>&lt;tit&gt;6. KUCHARKA&lt;/&gt;<br><br>Kim jest?<br>Wyznaje i stosuje w praktyce teorię "przez żołądek do serca". Marzy o mężczyźnie z rozwiniętą wyobraźnią kulinarną i delikatnym podniebieniem. Rozpoznasz ją nawet w egipskich ciemnościach, bo jej włosy, ciało i ubrania są przeniknięte intensywną wonią rozgotowanej kapusty, selera i kalafiora.<br>Czego się spodziewać?<br>Gara zupy ogórkowej, 6 kotletów schabowych, budyniu truskawkowego, szarlotki z kremem, nadwagi, zgagi i niestrawności.<br>Jak się bronić?<br>Wyznaj, że zgodnie z zaleceniem lekarza pierwszego kontaktu jesteś na ścisłej diecie i od tygodni jesz jedynie zieloną sałatę.<br><br>&lt;tit&gt;7. RYCZĄCA CZTERDZIESTKA&lt;/&gt;<br><br>Kim jest?<br>Prawdopodobnie wdową lub starą panną. Bardzo zadbana, często okazuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego