Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pacjentów trzeba będzie przeprowadzić remont budynku.
(Metropol)Posłowie chcą się zrewanżować

Piaseczno

Jutro o godzinie 22 rozpocznie się mecz pomiędzy drużyną złożoną z posłów i drugą, w której skład wchodzą dyplomaci pracujący w Polsce. Jest to mecz rewanżowy, w poprzednim drużyna poselska przegrała aż 11:3.
Mecz rozegra się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie. W drużynie dyplomatów są pracownicy ambasad, m.in. Chile i Chin.
(Metropol)Mniej osób ginie w wypadkach

centrum

Według Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w 2000 r. o 30 proc. zmniejszyła się liczba śmiertelnych ofiar wypadków.
Podczas całego 2000 roku na ulicach Warszawy
pacjentów trzeba będzie przeprowadzić remont budynku.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Posłowie chcą się zrewanżować&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piaseczno&lt;/&gt;<br><br>Jutro o godzinie 22 rozpocznie się mecz pomiędzy drużyną złożoną z posłów i drugą, w której skład wchodzą dyplomaci pracujący w Polsce. Jest to mecz rewanżowy, w poprzednim drużyna poselska przegrała aż 11:3.<br>Mecz rozegra się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie. W drużynie dyplomatów są pracownicy ambasad, m.in. Chile i Chin.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mniej osób ginie w wypadkach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;centrum&lt;/&gt;<br><br>Według Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w 2000 r. o 30 proc. zmniejszyła się liczba śmiertelnych ofiar wypadków.<br>Podczas całego 2000 roku na ulicach Warszawy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego