Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
I, jak to w stadzie bywa, ktoś musi rządzić, być przodownikiem.
-Nad nimi trzeba dominować, muszą czuć twoją siłę -wtrąca się do naszej rozmowy Francuz Alan. -Podczas wyścigu trzeba być bardzo uważnym i skoncentrowanym. Jeśli poganiacz pozwoli sobie na słabość wobec psów, to marny jego los i daleko nie zajedzie.

-Gówno prawda! One w genach mają posłuszeństwo i bieganie -ryczy zza stołu brodaty Kanadyjczyk Alex, zwany "Rybą", dwumetrowe chłopisko cuchnące wędzarnią oraz mieszaniną piwa i moczu. -Nie słuchaj tych gównozjadów, psy nic ci nie zrobią!
"Ryba" nie jest lubiany wśród tzw. poganiaczy z towarzystwa, jednak słynie ze swej hodowli. Ma ponad 100
I, jak to w stadzie bywa, ktoś musi rządzić, być przodownikiem.<br>-Nad nimi trzeba dominować, muszą czuć twoją siłę -wtrąca się do naszej rozmowy Francuz Alan. -Podczas wyścigu trzeba być bardzo uważnym i skoncentrowanym. Jeśli poganiacz pozwoli sobie na słabość wobec psów, to marny jego los i daleko nie zajedzie.<br><br>-Gówno prawda! One w genach mają posłuszeństwo i bieganie -ryczy zza stołu brodaty Kanadyjczyk Alex, zwany "Rybą", dwumetrowe chłopisko cuchnące wędzarnią oraz mieszaniną piwa i moczu. -Nie słuchaj tych gównozjadów, psy nic ci nie zrobią!<br>"Ryba" nie jest lubiany wśród tzw. poganiaczy z towarzystwa, jednak słynie ze swej hodowli. Ma ponad 100
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego