Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 17
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Głódź odprawił Mszę św. w intencji żołnierzy. Odbyło się również oficjalne pożegnanie Podhalańczyków przez ministra obrony narodowej Janusza Onyszkiewicza. Żołnierze prawdopodobnie wyjadą dzisiaj. Tego również nie podaje się do oficjalnej wiadomości.
Za udzielenie informacji i możliwość wykonania fotografii dziękujemy pułkownikowi Edmundowi Gomule, kapitanowi Arturowi Surmaczowi oraz podporucznikowi Dariuszowi Romanów.
Marcin Grad, Jurek JureckiPrzeżywanie ludzkich spraw

Tak kiedyś określał istotę swojego malarstwa Tadeusz Brzozowski. W piątek, 23 kwietnia, niemal w dwunastą rocznicę śmierci artysty, w galerii BWA w Zakopanem otwarta została wystawa jego rysunku i malarstwa. Szczególna to ekspozycja, zgromadzono na niej prace z kolekcji rodzinnej.
"Z ponad 520 obrazów i
Głódź odprawił Mszę św. w intencji żołnierzy. Odbyło się również oficjalne pożegnanie Podhalańczyków przez ministra obrony narodowej Janusza Onyszkiewicza. Żołnierze prawdopodobnie wyjadą dzisiaj. Tego również nie podaje się do oficjalnej wiadomości.<br>Za udzielenie informacji i możliwość wykonania fotografii dziękujemy pułkownikowi Edmundowi Gomule, kapitanowi Arturowi Surmaczowi oraz podporucznikowi Dariuszowi Romanów.<br>&lt;au&gt;Marcin Grad, Jurek Jurecki&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Przeżywanie ludzkich spraw&lt;/tit&gt;<br><br>Tak kiedyś określał istotę swojego malarstwa Tadeusz Brzozowski. W piątek, 23 kwietnia, niemal w dwunastą rocznicę śmierci artysty, w galerii BWA w Zakopanem otwarta została wystawa jego rysunku i malarstwa. Szczególna to ekspozycja, zgromadzono na niej prace z kolekcji rodzinnej.<br>&lt;q&gt;"Z ponad 520 obrazów i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego