Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Nie wyglądają na ofiary. To raczej zespół do zadań specjalnych na pamiątkowym zdjęciu w chwilę po akcji. Można przypuszczać, że ostatnie słowa ofiar brzmiały: "Cóż za wspaniały czas na umieranie".

Jamie Lee Curtis
Córka TonyŐego Curtisa i Janet Leigh. Gwiazda horrorów i thrillerów, w których nie zawsze ginie. W "Halloween", "Halloween 2" i "Halloween: 20 lat później", jako Laurie Strode, walczyła - skutecznie - z maniakalnymi zabójcami. Swego obecnego męża, Christophera Guesta, zdobyła jak na kobietę czynu przystało. Zobaczyła jego zdjęcie na okładce jednego z magazynów i bez zbędnych ceregieli, za pośrednictwem jego agenta, wysłała mu swój numer telefonu. Nie zaryzykował - zadzwonił.

Jewel
Nie wyglądają na ofiary. To raczej zespół do zadań specjalnych na pamiątkowym zdjęciu w chwilę po akcji. Można przypuszczać, że ostatnie słowa ofiar brzmiały: "Cóż za wspaniały czas na umieranie".<br><br>Jamie Lee Curtis<br>Córka TonyŐego Curtisa i Janet Leigh. Gwiazda horrorów i thrillerów, w których nie zawsze ginie. W "Halloween", "Halloween 2" i "Halloween: 20 lat później", jako Laurie Strode, walczyła - skutecznie - z maniakalnymi zabójcami. Swego obecnego męża, Christophera Guesta, zdobyła jak na kobietę czynu przystało. Zobaczyła jego zdjęcie na okładce jednego z magazynów i bez zbędnych ceregieli, za pośrednictwem jego agenta, wysłała mu swój numer telefonu. Nie zaryzykował - zadzwonił.<br><br>Jewel
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!