Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wersję "Idola". Ale czy jurorzy politycy będą dla uczestników programu równie surowi jak Maciek Maleńczuk? Polityczny "Idol" będzie bardzo podobny do swojego rozrywkowego pierwowzoru, tyle że wykreuje nowe twarze w polskiej polityce. W jury komentującym wystąpienia uczestników zasiądą politycy. Wygrana w muzycznym "Idolu" gwarantuje nagranie pierwszej płyty. A co da "Idol" polityczny? Popularność, a ta jest tak samo ważna w świecie polityki jak w show biznesie.
PP

Szanowni Polscy Politycy
Okazuje się, że daleko w tyle zostawiają Was w sondażach pani prezydentowa i Tomasz Lis. Nie żebym te dwie postaci porównywał. Ale jak to świadczy o Was?
Ano, kiepsko. I cóż
wersję "Idola". Ale czy jurorzy politycy będą dla uczestników programu równie surowi jak Maciek Maleńczuk? Polityczny "Idol" będzie bardzo podobny do swojego rozrywkowego pierwowzoru, tyle że wykreuje nowe twarze w polskiej polityce. W jury komentującym wystąpienia uczestników zasiądą politycy. Wygrana w muzycznym "Idolu" gwarantuje nagranie pierwszej płyty. A co da "Idol" polityczny? Popularność, a ta jest tak samo ważna w świecie polityki jak w show biznesie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Szanowni Polscy Politycy&lt;/&gt;<br>Okazuje się, że daleko w tyle zostawiają Was w sondażach pani prezydentowa i Tomasz Lis. Nie żebym te dwie postaci porównywał. Ale jak to świadczy o Was?<br>Ano, kiepsko. I cóż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego