Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pod koniec stycznia. Wtedy też z kilku przychodni, którym skończyły się środki na leczenie i pobierały opłaty za niektórych specjalistów (Dąbrowszczaków, Kilińskiego, Na Uboczu), mają zniknąć cenniki.

SYLWESTER RUSZKIEWICZ

Wojewódzki jest do d... !
Światowy "Idol": - Jest chamem i dupkiem - mówi o Kubie "Powiatowym" Norweg Kurt Nielsen (24 l.), zwycięzca światowego "Idola"
Fakt: Duma cię pewnie rozpiera.
KURT NIELSEN: - Czuję się bardzo dziwnie. Jestem tylko skromnym hydraulikiem z Bergen, zaśpiewałem kilka piosenek i wygrałem "Idola" w Norwegii. Nic więcej od życia nie oczekiwałem.
A jednak okazałeś się najlepszy?
- To niewiarygodne. Jestem przecież zwyczajnym facetem. Niektórzy mówią wręcz, że jestem brzydki. Czy to
pod koniec stycznia. Wtedy też z kilku przychodni, którym skończyły się środki na leczenie i pobierały opłaty za niektórych specjalistów (Dąbrowszczaków, Kilińskiego, Na Uboczu), mają zniknąć cenniki.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;SYLWESTER RUSZKIEWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wojewódzki jest do d... !&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Światowy "Idol": &lt;q&gt;- Jest chamem i dupkiem&lt;/&gt; - mówi o Kubie "Powiatowym" Norweg Kurt Nielsen (24 l.), zwycięzca światowego "Idola"&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;Fakt: Duma cię pewnie rozpiera.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;KURT NIELSEN: &lt;transl&gt;- Czuję się bardzo dziwnie. Jestem tylko skromnym hydraulikiem z Bergen, zaśpiewałem kilka piosenek i wygrałem "Idola" w Norwegii. Nic więcej od życia nie oczekiwałem.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;A jednak okazałeś się najlepszy?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;transl&gt;- To niewiarygodne. Jestem przecież zwyczajnym facetem. Niektórzy mówią wręcz, że jestem brzydki. Czy to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego