Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
BT / PAP

Nie wyrzucać lodówek
Johannesburg
Aresztowaniem każdego, kto w sylwestrową noc wyrzuci przez okno... lodówkę groziła połódniowoafrykańska policja. Osobliwy zwyczaj takiego obchodzenia nowego roku od lat panuje w dzielnicy Hillbrow w Johannesburgu. Dlaczego - nie wiadomo. Tegoroczne ostrzeżenia chyba poskutkowały.
BT / PAP

W GÓRĘ W DÓŁ
W GÓRĘ
Znać zwycięzcę "Idola"
Wypada się orientować w takich wydarzeniach. Choćby wiedzieć, kto zdobył tytuł światowego "Idola" i w jakich okolicznościach.
W DÓŁ
Kieszenie na nogawkach
Styl militarny mija. Kończy się więc szał spodni z kieszeniami naszytymi na bokach nogawek. Do lamusa odeszły też troczki przy spodniach.

Nasza córeczka żyje! To wspaniały prezent
- Po
BT / PAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nie wyrzucać lodówek&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Johannesburg&lt;/&gt;<br>Aresztowaniem każdego, kto w sylwestrową noc wyrzuci przez okno... lodówkę groziła połódniowoafrykańska policja. Osobliwy zwyczaj takiego obchodzenia nowego roku od lat panuje w dzielnicy Hillbrow w Johannesburgu. Dlaczego - nie wiadomo. Tegoroczne ostrzeżenia chyba poskutkowały.<br>&lt;au&gt;BT / PAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;W GÓRĘ W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;W GÓRĘ&lt;/&gt;<br>Znać zwycięzcę "Idola"<br>Wypada się orientować w takich wydarzeniach. Choćby wiedzieć, kto zdobył tytuł światowego "Idola" i w jakich okolicznościach.<br>&lt;tit1&gt;W DÓŁ&lt;/&gt;<br>Kieszenie na nogawkach<br>Styl militarny mija. Kończy się więc szał spodni z kieszeniami naszytymi na bokach nogawek. Do lamusa odeszły też troczki przy spodniach.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nasza córeczka żyje! To wspaniały prezent&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego