Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Kuba Wojewódzki leczył w ciepłych krajach depresję wywołaną jego ostatnią kompromitacją?
Kuba "Powiatowy" (40 l.) po kompromitacji w światowym "Idolu" postanowił zregenerować siły na egipskich plażach. Może serotonina, która wydziela się w dobrze nasłonecznionym organizmie, wyleczy "Powiatowego" z agresji i chamstwa?
Po skandalu, jaki wywołał w grudniu podczas finału światowego "Idola" Wojewódzki zaszył się z narzeczoną Anną Muchą w egipskim kurorcie Sharm el Sheikh. Może leczył się z depresji, żałując krzywdzących idoli słów? Po telewizyjnej emisji "Idola" na jego głowę posypały się przecież słowa krytyki ze wszystkich stron świata. Ale nawet w Egipcie "Powiatowy" nie mógł czuć się bezpiecznie.
3 stycznia
Kuba Wojewódzki leczył w ciepłych krajach depresję wywołaną jego ostatnią kompromitacją?&lt;/&gt;<br>Kuba "Powiatowy" (40 l.) po kompromitacji w światowym "Idolu" postanowił zregenerować siły na egipskich plażach. Może serotonina, która wydziela się w dobrze nasłonecznionym organizmie, wyleczy "Powiatowego" z agresji i chamstwa?<br>Po skandalu, jaki wywołał w grudniu podczas finału światowego "Idola" Wojewódzki zaszył się z narzeczoną Anną Muchą w egipskim kurorcie Sharm el Sheikh. Może leczył się z depresji, żałując krzywdzących idoli słów? Po telewizyjnej emisji "Idola" na jego głowę posypały się przecież słowa krytyki ze wszystkich stron świata. Ale nawet w Egipcie "Powiatowy" nie mógł czuć się bezpiecznie.<br>3 stycznia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego