Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przecież na zawsze zamknięte. A fobie w Polsce otwartej na świat także są skazane na wygaśnięcie. Nieubłaganie nadchodzi czas, kiedy kultura żydowska będzie dla polskiego odbiorcy po prostu jedną z wielu, którymi można się interesować lub nie bez dodatkowych konotacji i podtekstów.

GOSPODARKAŁowcy jeleni

Nowocześni oszuści przenieśli się do Internetu

Pomysłowość oszustów nie zna granic. Żeby wyłudzić pieniądze, podszywają się pod zrozpaczonych rodziców szukających krwi dla umierającego dziecka, bank troszczący się o nasze interesy, a nawet urząd skarbowy. Lepiej więc mieć się na baczności.

ADAM GRZESZAK

Szanowny Kliencie Citibanku, W ostatnim czasie zanotowano dużą liczbę przypadków kradzieży danych osobowych klientów
przecież na zawsze zamknięte. A fobie w Polsce otwartej na świat także są skazane na wygaśnięcie. Nieubłaganie nadchodzi czas, kiedy kultura żydowska będzie dla polskiego odbiorcy po prostu jedną z wielu, którymi można się interesować lub nie bez dodatkowych konotacji i podtekstów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;GOSPODARKA&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łowcy jeleni&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nowocześni oszuści przenieśli się do Internetu&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Pomysłowość oszustów nie zna granic. Żeby wyłudzić pieniądze, podszywają się pod zrozpaczonych rodziców szukających krwi dla umierającego dziecka, bank troszczący się o nasze interesy, a nawet urząd skarbowy. Lepiej więc mieć się na baczności.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;ADAM GRZESZAK&lt;/&gt;<br><br>Szanowny Kliencie Citibanku, W ostatnim czasie zanotowano dużą liczbę przypadków kradzieży danych osobowych klientów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego