Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Starano się nie myśleć o tym, że system polityczny w Korei Południowej był bardzo odległy od ideałów demokratycznych. To była pułapka, w którą wpadała demokracja amerykańska zmuszona do obrony przed komunistami reżimów często bardzo obrzydliwych.


Limuzyna minus VAT

ANNA SZULC

Prawo: O korzyściach z rejestrowania samochodów osobowych jako ciężarówki

Pytanie: Jak osobową Hondę Civic przerobić na samochód ciężarowy? Odpowiedź: Wystarczy włożyć metalową kratkę za przednie siedzenia auta i zwrócić się o zaświadczenie o przeróbce auta do diagnosty. Potem kazać sobie zwrócić 22 proc. podatku VAT, a koszty utrzymania samochodu przerzucić na firmę.
Rekordzista - właściciel firmy zajmującej się przerabianiem samochodów - zarejestrował na
Starano się nie myśleć o tym, że system polityczny w Korei Południowej był bardzo odległy od ideałów demokratycznych. To była pułapka, w którą wpadała demokracja amerykańska zmuszona do obrony przed komunistami reżimów często bardzo obrzydliwych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Limuzyna minus VAT&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;ANNA SZULC &lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prawo: O korzyściach z rejestrowania samochodów osobowych jako ciężarówki&lt;/&gt;<br><br>Pytanie: Jak osobową Hondę Civic przerobić na samochód ciężarowy? Odpowiedź: Wystarczy włożyć metalową kratkę za przednie siedzenia auta i zwrócić się o zaświadczenie o przeróbce auta do diagnosty. Potem kazać sobie zwrócić 22 proc. podatku VAT, a koszty utrzymania samochodu przerzucić na firmę.<br>Rekordzista - właściciel firmy zajmującej się przerabianiem samochodów - zarejestrował na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!