Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cztery Łapy
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
trudności w chodzeniu po schodach
Ma problemy ze wstawaniem
Porusza się sztywno i ociężale
Wykazuje niechęć do spacerów, biegania, skoków
Szybko się męczy
Jeśli Twój pies ukończył siódmy rok życia zapytaj lekarza o program "Senior". Wspólnie z Tobą lekarz ustali plan działania, aby zapewnić Twojemu psu długie i spokojne życie.

KOCIE FORUM
PIELĘGNACJA
Kot to prawdziwy czyścioch. Szorstkim językiem myje wszystkie dostępne mu części ciała, a do pozostałych stara się dotrzeć za pomocą zwilżonej łapy. Te zabiegi nie są jednak wystarczające. Musimy mu w nich pomagać.
Bądźmy czujni i obserwujmy zachowanie naszego pupilka. Jeśli często się drapie i potrząsa głową, na
trudności w chodzeniu po schodach<br>Ma problemy ze wstawaniem <br>Porusza się sztywno i ociężale<br>Wykazuje niechęć do spacerów, biegania, skoków<br>Szybko się męczy<br>Jeśli Twój pies ukończył siódmy rok życia zapytaj lekarza o program "Senior". Wspólnie z Tobą lekarz ustali plan działania, aby zapewnić Twojemu psu długie i spokojne życie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;KOCIE FORUM&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;PIELĘGNACJA&lt;/&gt;<br>Kot to prawdziwy czyścioch. Szorstkim językiem myje wszystkie dostępne mu części ciała, a do pozostałych stara się dotrzeć za pomocą zwilżonej łapy. Te zabiegi nie są jednak wystarczające. Musimy mu w nich pomagać.<br>Bądźmy czujni i obserwujmy zachowanie naszego pupilka. Jeśli często się drapie i potrząsa głową, na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego