Typ tekstu: Książka
Autor: Matejuk Piotr
Tytuł: Wojskowe przyrządy optyczne w II Rzeczypospolitej
Rok: 1997
protokóle komisji stwierdzono: „Po zbadaniu przedłożonych faktur, kart kalkulacyjnych i ksiąg stwierdzono, że wszystkie pozycje załączonego obliczenia są zgodne z faktycznym stanem, z następującymi wyjątkami...". Wartość wymienionych wyjątków określono na 15697 zł i 87 groszy, co stanowiło zaledwie 1,5% całości przedstawionych przez zakłady kosztów.



Poza sprzedażą kompletnych aparatów KW i KR w czerwcu 1934 r. zakłady złożyły Kierownictwu Zaopatrzenia Aeronautyki ofertę na ładowniki stanowiące wyposażenie tych aparatów. Oferta została przyjęta, ale pod warunkiem, że produkcja ładowników będzie w całości wykonana w PZO.
Aby spełnić ten warunek, PZO sprowadziły z firmy "Krauss" komplet przyrządów i narzędzi w liczbie 130 sztuk
protokóle komisji stwierdzono: &lt;q&gt;&#132;Po zbadaniu przedłożonych faktur, kart kalkulacyjnych i ksiąg stwierdzono, że wszystkie pozycje załączonego obliczenia są zgodne z faktycznym stanem, z następującymi wyjątkami..."&lt;/&gt;. Wartość wymienionych wyjątków określono na 15697 zł i 87 groszy, co stanowiło zaledwie 1,5% całości przedstawionych przez zakłady kosztów.<br><br>&lt;gap reason="sampling"&gt;<br><br>Poza sprzedażą kompletnych aparatów KW i KR w czerwcu 1934 r. zakłady złożyły Kierownictwu Zaopatrzenia Aeronautyki ofertę na ładowniki stanowiące wyposażenie tych aparatów. Oferta została przyjęta, ale pod warunkiem, że produkcja ładowników będzie w całości wykonana w PZO.<br>Aby spełnić ten warunek, PZO sprowadziły z firmy "Krauss" komplet przyrządów i narzędzi w liczbie 130 sztuk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego