Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
nieśmiały sposób, żeby w żaden możliwy sposób nie zawadzała w porachunkach i regulowaniu zobowiązań płatniczych. Płynność finansowa ponad wszystko! Wolny rynek! Negocjacyjne techniki złamanych rąk. Klamka zapadła. Jest i długo oczekiwany trup. Pałki w rękach stróży prawa krztuszą się i zapadają masowo na koklusz. Byle nie patrzeć w tamtą stronę. Konieczna jest rehabilitacja podczas odławiania płotek. Taaaaka ryba...
Zdjęcia frywolnych rekonwalescentów w uśmiechniętych gazetach wędkarskich i sto sposobów na oporządzenie leszcza w trudnych warunkach socjologicznych.
Ceny biletów sięgały sum astronomicznych. Na upartego można by wróżyć z nich przyszłość. Wokół zebrał się pokaźny tłuszcz. Zator. Miażdżyca.
Kobiety i dzieci przepychały się na
nieśmiały sposób, żeby w żaden możliwy sposób nie zawadzała w porachunkach i regulowaniu zobowiązań płatniczych. Płynność finansowa ponad wszystko! Wolny rynek! Negocjacyjne techniki złamanych rąk. Klamka zapadła. Jest i długo oczekiwany trup. Pałki w rękach stróży prawa krztuszą się i zapadają masowo na koklusz. Byle nie patrzeć w tamtą stronę. Konieczna jest rehabilitacja podczas odławiania płotek. Taaaaka ryba...<br>Zdjęcia frywolnych rekonwalescentów w uśmiechniętych gazetach wędkarskich i sto sposobów na oporządzenie leszcza w trudnych warunkach socjologicznych.<br>Ceny biletów sięgały sum astronomicznych. Na upartego można by wróżyć z nich przyszłość. Wokół zebrał się pokaźny tłuszcz. Zator. Miażdżyca. <br>Kobiety i dzieci przepychały się na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!