Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: gazetka informacyjna o prywatyzacji
Rok: 2000
ponieważ sugeruje przyrzeczenie, które nie musi być spełnione. Tymczasem deklaracje PKN były jasnym zobowiązaniem wobec inwestorów. Przewidywano w nich różnego rodzaju przedsięwzięcia i działania, zmierzające do zwiększenia efektywności pracy Koncernu. Przed pierwszą publiczną ofertą akcji Koncern funkcjonował zaledwie przez trzy miesiące. Praktycznie były to dwie firmy - Petrochemia Płock i CPN. Konieczna była ich konsolidacja, po to by osiągnąć jednorodność przedsiębiorstwa. I Zarząd Koncernu, rozpoczął ten proces.
- Zarząd deklarował także wprowadzenie nowej nazwy handlowej i logo: Czy to rzeczywiście takie ważne, zwłaszcza że nazwa Polski Koncern Naftowy chyba już się upowszechniła?
- W Polsce nie jest doceniana kwestia wizerunku firmy. Tymczasem na świecie
ponieważ sugeruje przyrzeczenie, które nie musi być spełnione. Tymczasem deklaracje PKN były jasnym zobowiązaniem wobec inwestorów. Przewidywano w nich różnego rodzaju przedsięwzięcia i działania, zmierzające do zwiększenia efektywności pracy Koncernu. Przed pierwszą publiczną ofertą akcji Koncern funkcjonował zaledwie przez trzy miesiące. Praktycznie były to dwie firmy - Petrochemia Płock i CPN. Konieczna była ich konsolidacja, po to by osiągnąć jednorodność przedsiębiorstwa. I Zarząd Koncernu, rozpoczął ten proces. <br>&lt;hi&gt;- Zarząd deklarował także wprowadzenie nowej nazwy handlowej i logo: Czy to rzeczywiście takie ważne, zwłaszcza że nazwa Polski Koncern Naftowy chyba już się upowszechniła?&lt;/&gt; <br>- W Polsce nie jest doceniana kwestia wizerunku firmy. Tymczasem na świecie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego