Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
połowie września br. minęło 20 lat od powstania w podwarszawskim Piasecznie Szkoły Ruchu Drogowego MO. Z tej okazji odwiedziliśmy Szkołę, ciekawi, w jakich warunkach i czego uczą się ludzie, którzy potem troszczą się o nasze bezpieczeństwo na drogach i czuwają nad porządkiem ruchu.
Wymagania od kandydatów do Szkoły są wysokie. Konieczne jest średnie wykształcenie, dobra opinia z dotychczasowego miejsca pracy, nienaganna przeszłość, znakomity stan zdrowia i pomyślny wynik (trudnych!, sprawdzaliśmy sami) badań testowych określających przydatność do pracy w służbie ruchu.
Szkolenie trwa rok. A w tym czasie...
Nauka jazdy. Funkcjonariusz służby rudni musi być takim kierowcą, który w razie potrzeby potrafi
połowie września br. minęło 20 lat od powstania w podwarszawskim Piasecznie Szkoły Ruchu Drogowego MO. Z tej okazji odwiedziliśmy Szkołę, ciekawi, w jakich warunkach i czego uczą się ludzie, którzy potem troszczą się o nasze bezpieczeństwo na drogach i czuwają nad porządkiem ruchu.&lt;/intro&gt;<br>Wymagania od kandydatów do Szkoły są wysokie. Konieczne jest średnie wykształcenie, dobra opinia z dotychczasowego miejsca pracy, nienaganna przeszłość, znakomity stan zdrowia i pomyślny wynik (trudnych!, sprawdzaliśmy sami) badań testowych określających przydatność do pracy w służbie ruchu.<br>Szkolenie trwa rok. A w tym czasie...<br>Nauka jazdy. Funkcjonariusz służby rudni musi być takim kierowcą, który w razie potrzeby potrafi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego