Typ tekstu: Książka
Autor: Mariusz Sieniewicz
Tytuł: Czwarte niebo
Rok: 2003
Z boku usłyszał znajome hukanie. To jednoręki Wojtuś z Kucem, który patrzył oczarowany na wynurzające się z ognia postacie. Coś mu chyba strzeliło do łba, bo naraz wyrwał się do przodu.
- Kuc, wracaj, idioto, ale już! - Wojtuś machnął groźnie potężną ręką. - Co za czub. Spalisz się! Mówię ci, wracaj!
Jednak Kuc ani myślał wracać. Stanąwszy w rozkroku, zaczął podskakiwać z jednej nogi na drugą. Na tle niszczącego ognia przypominał indiańskiego szamana. Jakby odprawiał czary nad ludzkimi szczątkami. Zagarniał trupi dym ku sobie i wcierał w twarz.
- Nie wkurwiaj, Kuc! Zebrało mu się na zabawę - Wojtuś pogroził znowu pięścią.
Jakiś strażak ruszył
Z boku usłyszał znajome hukanie. To jednoręki Wojtuś z Kucem, który patrzył oczarowany na wynurzające się z ognia postacie. Coś mu chyba strzeliło do łba, bo naraz wyrwał się do przodu.<br>- Kuc, wracaj, idioto, ale już! - Wojtuś machnął groźnie potężną ręką. - Co za czub. Spalisz się! Mówię ci, wracaj!<br>Jednak Kuc ani myślał wracać. Stanąwszy w rozkroku, zaczął podskakiwać z jednej nogi na drugą. Na tle niszczącego ognia przypominał indiańskiego szamana. Jakby odprawiał czary nad ludzkimi szczątkami. Zagarniał trupi dym ku sobie i wcierał w twarz.<br>- Nie wkurwiaj, Kuc! Zebrało mu się na zabawę - Wojtuś pogroził znowu pięścią.<br>Jakiś strażak ruszył
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego