Nr: 01.20
Aue
BERLIN
Drugoligowe FC Erzgebirge Aue na obóz treningowy na Majorkę zabrało dwóch Polaków - bramkarza MSV Duisburg Tomasza Bobela i Andrzeja Juskowiaka. Trener Gerd Schädlich zamierza przyjrzeć się naszym piłkarzom. "Jusko" zdobył gola w sparingu z Bayerem Leverkusen (2:5). Michał Chałbiński testowany jest przez inny niemiecki zespół II-ligowy - LR Ahlen. W rozegranym w hiszpańskiej Marbelli meczu z Utrechtem (2:2) Chałbiński także zdobył gola.

Czerkawski pudłował
NOWY JORK
Drużyna Mariusza Czerkawskiego, New York Islanders, wygrała z Ottawa Senators 5:2. Polski hokeista przebywał na lodzie 10 minut. W tym czasie oddał trzy strzały na bramkę rywali, ale gola nie
Aue&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;BERLIN&lt;/&gt;<br>Drugoligowe FC Erzgebirge Aue na obóz treningowy na Majorkę zabrało dwóch Polaków - bramkarza MSV Duisburg Tomasza Bobela i Andrzeja Juskowiaka. Trener Gerd Schädlich zamierza przyjrzeć się naszym piłkarzom. "Jusko" zdobył gola w sparingu z Bayerem Leverkusen (2:5). Michał Chałbiński testowany jest przez inny niemiecki zespół II-ligowy - LR Ahlen. W rozegranym w hiszpańskiej Marbelli meczu z Utrechtem (2:2) Chałbiński także zdobył gola.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Czerkawski pudłował&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;NOWY JORK&lt;/&gt;<br>Drużyna Mariusza Czerkawskiego, New York Islanders, wygrała z Ottawa Senators 5:2. Polski hokeista przebywał na lodzie 10 minut. W tym czasie oddał trzy strzały na bramkę rywali, ale gola nie