Typ tekstu: Książka
Autor: Libera Antoni
Tytuł: Madame
Rok: 1998
sans paroles
Dół karty zamykał napis "Les Editions de Minuit", a w środku się czerniła pięcioramienna gwiazdka złączona z małym "m".
- To jakby opis sceny z Paolem i Francescą - powiedziałem półgłosem, wpatrując się w okładkę.
- Z kim? - zamknęła torebkę.
- Mówiłem pani już kiedyś. Z tymi, co raz czytając opowieść o Lancelocie, przestali w końcu czytać i... nie czytali dalej.
- Tak się na ogół dzieje - rozłożyła ramiona w geście "Tak to jest! C'est la vie!"
- To proszę mi jeszcze coś wpisać - szukałem rozpaczliwie jakiegoś posunięcia, które by choć o chwilę pozwalało grać dalej. - Książka bez dedykacji?
- Kto powiedział, że bez? Jest wpisana
sans paroles&lt;/&gt;<br>Dół karty zamykał napis "Les Editions de Minuit", a w środku się czerniła pięcioramienna gwiazdka złączona z małym "m".<br>- To jakby opis sceny z Paolem i Francescą - powiedziałem półgłosem, wpatrując się w okładkę.<br>- Z kim? - zamknęła torebkę.<br>- Mówiłem pani już kiedyś. Z tymi, co raz czytając opowieść o Lancelocie, przestali w końcu czytać i... nie czytali dalej.<br>- Tak się na ogół dzieje - rozłożyła ramiona w geście "Tak to jest! C'est la vie!"<br>- To proszę mi jeszcze coś wpisać - szukałem rozpaczliwie jakiegoś posunięcia, które by choć o chwilę pozwalało grać dalej. - Książka bez dedykacji?<br>- Kto powiedział, że bez? Jest wpisana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!