Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
sukcesie w mistrzostwach świata czy Igrzyskach Olimpijskich decydować będzie wiele czynników, a głównie wybór muzyki, choreografia, układ programu, a także kostium. Obaj jednak stwierdzili, iż dla nich nie ulega wątpliwości, że już niedługo poczwórne skoki będą w repertuarze najsłynniejszych.
NIKI LAUDA W WOJSKU
Słynny przed laty kierowca Formuły I, Niki Lauda, który zakończył już swoją wspaniałą karierę, otrzymał nie tak dawno powołanie na ćwiczenia wojskowe. Jednak w kilka godzin po udaniu się do swoich koszar powrócił do domu. Wszędobylscy dziennikarze dowiedzieli się o tym i zapylali byłego mistrza świata o powód wojskowej decyzji.
- Nie wzięli mnie do wojska odpowiedział z uśmiechem
sukcesie w mistrzostwach świata czy Igrzyskach Olimpijskich decydować będzie wiele czynników, a głównie wybór muzyki, choreografia, układ programu, a także kostium. Obaj jednak stwierdzili, iż dla nich nie ulega wątpliwości, że już niedługo poczwórne skoki będą w repertuarze najsłynniejszych. <br>&lt;tit1&gt;NIKI LAUDA W WOJSKU&lt;/&gt;<br>Słynny przed laty kierowca Formuły I, Niki Lauda, który zakończył już swoją wspaniałą karierę, otrzymał nie tak dawno powołanie na ćwiczenia wojskowe. Jednak w kilka godzin po udaniu się do swoich koszar powrócił do domu. Wszędobylscy dziennikarze dowiedzieli się o tym i zapylali byłego mistrza świata o powód wojskowej decyzji. <br>- Nie wzięli mnie do wojska odpowiedział z uśmiechem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego