Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
najbliższej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 28 sierpnia, będzie rozpatrywana kwestia wyrażenia zgody na budowę pomnika Ojca Świętego. Ma on stanąć w kwartale ulic: Piłsudskiego, Pułaskiego, Kilińskiego i Morskiej.
Z. J.

Derby naszego województwa nie przyniosły niespodzianki. Orlęta wzmocnione, co zostało wykazane zdobyciem dwóch bramek przez Jacka Kosmalskiego z Legii Warszawa, były lepszą drużyną i zasłużenie wygrały w Garwolinie.
Pierwszy bramkę dla gości zdobył Kosmalski w 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Po trzech minutach było już 2:0 dla Orląt. Wykorzystując błąd Zatorskiego ponownie z bliskiej odległości piłkę w bramce Wilgi umieścił Kosmalski.
W 52 minucie po rzucie wolnym wykonanym przez
najbliższej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 28 sierpnia, będzie rozpatrywana kwestia wyrażenia zgody na budowę pomnika Ojca Świętego. Ma on stanąć w kwartale ulic: Piłsudskiego, Pułaskiego, Kilińskiego i Morskiej.<br>&lt;au&gt;Z. J.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="news"&gt;Derby naszego województwa nie przyniosły niespodzianki. Orlęta wzmocnione, co zostało wykazane zdobyciem dwóch bramek przez Jacka Kosmalskiego z Legii Warszawa, były lepszą drużyną i zasłużenie wygrały w Garwolinie.<br>Pierwszy bramkę dla gości zdobył Kosmalski w 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Po trzech minutach było już 2:0 dla Orląt. Wykorzystując błąd Zatorskiego ponownie z bliskiej odległości piłkę w bramce Wilgi umieścił Kosmalski.<br>W 52 minucie po rzucie wolnym wykonanym przez