Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ręce, biedak nie będzie wiedział, czego chce. Szczera rozmowa w cztery oczy pomoże mu zadecydować. Namiętne dni: 8, 19, 28.

Rak ZRÓB PRZYJEMNOŚĆ ZMYSŁOM. Nabuzowany Mars trzyma twojego zwykle spokojnego kraba w napięciu. Pomóż mu się zrelaksować siedemnastego, zapraszając go do wspónej kąpieli z pianą. Namiętne dni: 6, 14, 31.

Lew POKAŻ MU, KTO TU RZĄDZI. Zadzierające nosa Słońce sprawia, że twoje kociątko myśli, że jest Bóg wie czym. Wytrzymaj jego egoizm do dwudziestego czwartego, a potem pokaż mu w łóżku, kto jest szefem. Namiętne dni: 5, 21, 27.

Panna OŚMIEL GO. Twój seksowny mężczyzna czuje się w tym miesiącu bardzo
ręce, biedak nie będzie wiedział, czego chce. Szczera rozmowa w cztery oczy pomoże mu zadecydować. Namiętne dni: 8, 19, 28.<br><br>Rak ZRÓB PRZYJEMNOŚĆ ZMYSŁOM. Nabuzowany Mars trzyma twojego zwykle spokojnego kraba w napięciu. Pomóż mu się zrelaksować siedemnastego, zapraszając go do wspónej kąpieli z pianą. Namiętne dni: 6, 14, 31.<br><br>Lew POKAŻ MU, KTO TU RZĄDZI. Zadzierające nosa Słońce sprawia, że twoje kociątko myśli, że jest Bóg wie czym. Wytrzymaj jego egoizm do dwudziestego czwartego, a potem pokaż mu w łóżku, kto jest szefem. Namiętne dni: 5, 21, 27.<br><br>Panna OŚMIEL GO. Twój seksowny mężczyzna czuje się w tym miesiącu bardzo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego