Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
roku stały bywalec takich imprez. Czym ten upragniony stan osiągnąć? Byle czym, byle szybciej. - Przed ostatnią osiemnastką spotkałem się najpierw z trzema kolegami, szybciutko rozpiliśmy Smirnoffa 0,7 i już mogliśmy ruszyć. Impreza była w domu. Po przyjściu zamknąłem się z kolegą w pokoju i strzeliliśmy we dwóch 0,5 Lodowej. A potem sobie spokojniutko wypiłem trzy Tatry Mocne, no i byłem w stanie wesołym - relacjonuje Bartek.

- Bardzo modne na osiemnastkach są teraz gotowe drinki, np. Breezer, Smirnoff Ice - mówi Małgorzata Szydlik, menedżerka trójmiejskiego klubu Piękni, Młodzi, Bogaci, gdzie na niedawnej łączonej osiemnastce kilku solenizantów bawiło się 700 osób.

- Młodzi są
roku stały bywalec takich imprez. Czym ten upragniony stan osiągnąć? Byle czym, byle szybciej. - Przed ostatnią osiemnastką spotkałem się najpierw z trzema kolegami, szybciutko rozpiliśmy Smirnoffa 0,7 i już mogliśmy ruszyć. Impreza była w domu. Po przyjściu zamknąłem się z kolegą w pokoju i strzeliliśmy we dwóch 0,5 Lodowej. A potem sobie spokojniutko wypiłem trzy Tatry Mocne, no i byłem w stanie wesołym - relacjonuje Bartek.<br><br>- Bardzo modne na osiemnastkach są teraz gotowe drinki, np. Breezer, Smirnoff Ice - mówi Małgorzata Szydlik, menedżerka trójmiejskiego klubu Piękni, Młodzi, Bogaci, gdzie na niedawnej łączonej osiemnastce kilku solenizantów bawiło się 700 osób.<br><br>- Młodzi są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego