Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
że osoba, którą sfotografował podczas spaceru po mieście, będzie wiceprezeską Związku Podhalan w Ameryce. Podobno trzeba jej tylko dobrać prezesa i już sejmu w Chicago nie trzeba będzie zwoływać.
BojcorkaJaskinie i kolejki droższe

Ceny wstępów do jaskiń na Słowacji wzrosły o 10 koron. Do jaskiń: Bielskiej, Demianowskiej Wolności, Demianowskiej Lodowej, Dobszyńskiej Lodowej bilet wstępu dla osób dorosłych kosztuje teraz 80 SK, dla studentów 60 SK, a dla dzieci od 4 do 15 lat 40 SK. Nie zmieniły się tylko ceny biletów do Jaskini Ważeckiej, wynoszą one odpowiednio 50 SK, 40 SK i 30 SK.
Na sezon letni do 19 września
że osoba, którą sfotografował podczas spaceru po mieście, będzie wiceprezeską Związku Podhalan w Ameryce. Podobno trzeba jej tylko dobrać prezesa i już sejmu w Chicago nie trzeba będzie zwoływać.<br>&lt;au&gt;Bojcorka&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jaskinie i kolejki droższe&lt;/tit&gt;<br><br>Ceny wstępów do jaskiń na Słowacji wzrosły o 10 koron. Do jaskiń: Bielskiej, Demianowskiej Wolności, Demianowskiej Lodowej, Dobszyńskiej Lodowej bilet wstępu dla osób dorosłych kosztuje teraz 80 SK, dla studentów 60 SK, a dla dzieci od 4 do 15 lat 40 SK. Nie zmieniły się tylko ceny biletów do Jaskini Ważeckiej, wynoszą one odpowiednio 50 SK, 40 SK i 30 SK.<br>Na sezon letni do 19 września
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego