Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Biuletyn Informacyjny Rady i Zarządu miasta Jarosławia
Nr: 3(75)
Miejsce wydania: Jarosław
Rok: 1999
i technika tańca, nauka tańca towarzyskiego, narodowego, dyskotekowego należały do p. Małgorzaty Bębenek i p. Haliny Mól. Do ćwiczenia aerobiku zachęcała p. Halina Markowicz. Były też gry i zabawy, które kształciły a równocześnie bawiły. Nauczycielom prowadzącym zajęcia, a także organizatorom należą się podziękowania i życzenia dalszych ciekawych inicjatyw.


Gościliśmy Bractwo Lutni

7 lutego br. po raz kolejny goście z Dworu na Wysokiej - członkowie "Bractwa Lutni" kierowanego przez Antoniego Pilcha. Zespół po raz pierwszy wystąpił w Jarosławiu przed 6 laty. To wówczas narodziła się idea organizowania w naszym mieście jarmarków nazwanych później Festiwalem Muzyki Dawnej "Pieśń naszych korzeni".
"Bractwo Lutni" zostało życzliwie
i technika tańca, nauka tańca towarzyskiego, narodowego, dyskotekowego należały do p. Małgorzaty Bębenek i p. Haliny Mól. Do ćwiczenia aerobiku zachęcała p. Halina Markowicz. Były też gry i zabawy, które kształciły a równocześnie bawiły. Nauczycielom prowadzącym zajęcia, a także organizatorom należą się podziękowania i życzenia dalszych ciekawych inicjatyw.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="culture"&gt;<br>&lt;tit&gt;Gościliśmy Bractwo Lutni&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;7 lutego br. po raz kolejny goście z Dworu na Wysokiej - członkowie "Bractwa Lutni" kierowanego przez Antoniego Pilcha. Zespół po raz pierwszy wystąpił w Jarosławiu przed 6 laty. To wówczas narodziła się idea organizowania w naszym mieście jarmarków nazwanych później Festiwalem Muzyki Dawnej "Pieśń naszych korzeni".&lt;/&gt;<br>"Bractwo Lutni" zostało życzliwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego