Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motomagazyn
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
zakrętach. ALDA zastosowała proste rozwiązanie - obniżono fotel kierowcy. Moim zdaniem każde Cinquecento Sporting powinno mieć siedzisko kierowcy na tej wysokości.

Fiat Cinquecento po tuningu w ALDA Motorsport dostarcza wiele radości i satysfakcji z jazdy. O drażnieniu policjantów i zdziwionych minach młodych właścicieli samochodów spod znaku GTI już nie wspomnę.

SZCZEPAN MROCZEK
zakrętach. ALDA zastosowała proste rozwiązanie - obniżono fotel kierowcy. Moim zdaniem każde Cinquecento Sporting powinno mieć siedzisko kierowcy na tej wysokości.<br><br>Fiat Cinquecento po tuningu w ALDA Motorsport dostarcza wiele radości i satysfakcji z jazdy. O drażnieniu policjantów i zdziwionych minach młodych właścicieli samochodów spod znaku GTI już nie wspomnę.<br><br>&lt;au&gt;SZCZEPAN MROCZEK
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!