Rok: 2001
Chorwatka Janica Kostelic, druga jest Austriaczka Renate Goetschl, a trzecia Francuzka Regine Cavagnoud.
(PAP)

Krężelok zdobył kolejny tytuł

narciarstwo Mistrzem Polski w biegu narciarskim na 30 km techniką dowolną ze startu wspólnego został we wtorek w Zakopanem Janusz Krężelok.
W biegu kobiet na 15 km tytuł mistrzowski wywalczyła 20-letnia Magdalena Oleksiuk z Supraślanki. Zawody odbywały się w bardzo dobrych warunkach. W Zakopanem trzyma lekki mróz oraz jest sporo śniegu.

(PAP)

Sędziowie utknęli w zaspach

narciarstwo Z powodu obfitych opadów śniegu w Lake Placid odwołano zaplanowane na wtorek sprinterskie biegi biatlonistów zaliczane do klasyfikacji PŚ. Przełożono je na środę.
Obiekty sportowe
Chorwatka Janica Kostelic, druga jest Austriaczka Renate Goetschl, a trzecia Francuzka Regine Cavagnoud.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Krężelok zdobył kolejny tytuł&lt;/&gt;<br><br>narciarstwo Mistrzem Polski w biegu narciarskim na 30 km techniką dowolną ze startu wspólnego został we wtorek w Zakopanem Janusz Krężelok.<br>W biegu kobiet na 15 km tytuł mistrzowski wywalczyła 20-letnia Magdalena Oleksiuk z Supraślanki. Zawody odbywały się w bardzo dobrych warunkach. W Zakopanem trzyma lekki mróz oraz jest sporo śniegu.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sędziowie utknęli w zaspach&lt;/&gt;<br><br>narciarstwo Z powodu obfitych opadów śniegu w Lake Placid odwołano zaplanowane na wtorek sprinterskie biegi biatlonistów zaliczane do klasyfikacji PŚ. Przełożono je na środę.<br>Obiekty sportowe