Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Ceremonia zaplanowana jest na 13 i 14 bm.
(PAP)


Prezentacje pokażą kolację

TEATR Dziś w warszawskim Teatrze Scena Prezentacje odbędzie się premiera przedstawienia "Kolacja u przyjaciół" według Donalda Marguliesa w reżyserii Romualda Szejda.
(PAP)


strona 11
Kalejdoskop
Bezradność nauki wobec łez figurki

RELIGIA Komisja kościelna zajmująca się badaniem płaczącej statuetki Matki Boskiej w urugwajskim Rosario poinformowała w środę, że według jej badań łzy kapiące z figurki od grudnia ub.r. stanowią zjawisko niewyjaśnialne naukowo.
Komisja postanowiła rozszerzyć studia nad zjawiskiem i zapowiedziała wydanie kolejnego oświadczenia w lipcu. Tymczasem do Rosario ściągają tysiące urugwajskich wiernych.
(PAP)


Przygoda człowieka w mikrokosmosie

TECHNIKA Opracowano urządzenie
Ceremonia zaplanowana jest na 13 i 14 bm.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Prezentacje pokażą kolację&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TEATR&lt;/&gt; Dziś w warszawskim Teatrze Scena Prezentacje odbędzie się premiera przedstawienia "Kolacja u przyjaciół" według Donalda Marguliesa w reżyserii Romualda Szejda.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>strona 11<br>&lt;tit&gt;Kalejdoskop&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Bezradność nauki wobec łez figurki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;RELIGIA&lt;/&gt; Komisja kościelna zajmująca się badaniem płaczącej statuetki Matki Boskiej w urugwajskim Rosario poinformowała w środę, że według jej badań łzy kapiące z figurki od grudnia ub.r. stanowią zjawisko &lt;orig&gt;niewyjaśnialne&lt;/&gt; naukowo.<br>Komisja postanowiła rozszerzyć studia nad zjawiskiem i zapowiedziała wydanie kolejnego oświadczenia w lipcu. Tymczasem do Rosario ściągają tysiące urugwajskich wiernych.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Przygoda człowieka w mikrokosmosie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TECHNIKA&lt;/&gt; Opracowano urządzenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego