Nr: 02.02 (27)
Andrzeja Juskowiaka
REGENSBURG
Mecz wyjazdowy przeciw drużynie Jahn Regensburg był debiutem Andrzeja Juskowiaka w barwach niemieckiego II-ligowca - Erzgebirge Aue. 33-letni Polak w 72. minucie zdobył bramkę, a jego zespół zremisował 1:1.

Gol Marcina Żewłakowa...
LIERSE
Marcin Żewłakow strzelił gola dla Excelsioru Mouscron w spotkaniu wyjazdowym z Lierse. Mecz zakończył się remisem 2:2, a polski napastnik zdobył bramkę już w 4. minucie.

Ślusarski nie dogadał się z Rosjanami
Napastnik Lecha Poznań, Bartosz Ślusarski (22 l.) pojechał do Hiszpanii, gdzie rozegrał sparing w zespole Rubinu Kazań.
Działacze Kolejorza nakazali jednak Bartkowi szybko wracać do Polski, bo chcą go sprzedać
Andrzeja Juskowiaka&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;REGENSBURG&lt;/&gt;<br>Mecz wyjazdowy przeciw drużynie Jahn Regensburg był debiutem Andrzeja Juskowiaka w barwach niemieckiego II-ligowca - Erzgebirge Aue. 33-letni Polak w 72. minucie zdobył bramkę, a jego zespół zremisował 1:1.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Gol Marcina Żewłakowa...&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;LIERSE&lt;/&gt;<br>Marcin Żewłakow strzelił gola dla Excelsioru Mouscron w spotkaniu wyjazdowym z Lierse. Mecz zakończył się remisem 2:2, a polski napastnik zdobył bramkę już w 4. minucie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ślusarski nie dogadał się z Rosjanami&lt;/&gt;<br>Napastnik Lecha Poznań, Bartosz Ślusarski (22 l.) pojechał do Hiszpanii, gdzie rozegrał sparing w zespole Rubinu Kazań.<br>Działacze Kolejorza nakazali jednak Bartkowi szybko wracać do Polski, bo chcą go sprzedać