Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
powiedział z kolei pułkownik Polko. - Nie moją rzeczą jest dyskutować, lecz wykonywać rozkazy i nie kłócić się z szefem Sztabu Generalnego czy z ministrem - dodał.
Inny punkt widzenia dotyczy - jak podaliśmy wczoraj - między innymi miejsca tej jednostki w siłach zbrojnych i w strukturze sił specjalnych. Dowódcy GROM (Grupy Reagowania Operacyjno-Mobilnego) chcieliby, by pozostała ona formacją elitarną, do której nabór opierałby się na najlepszych komandosach z innych jednostek, m.in. z Pułku Specjalnego w Lublińcu. Sztab Generalny z kolei zamierza utworzyć duże siły specjalne, w których wszyscy mieliby być na tym samym poziomie.
- Albo elitarne, albo masowe. Nie da się połączyć
powiedział z kolei pułkownik &lt;name type="person"&gt;Polko&lt;/&gt;. &lt;q&gt;- Nie moją rzeczą jest dyskutować, lecz wykonywać rozkazy i nie kłócić się z szefem &lt;name type="org"&gt;Sztabu Generalnego&lt;/&gt; czy z ministrem&lt;/&gt; - dodał.<br>Inny punkt widzenia dotyczy - jak podaliśmy wczoraj - między innymi miejsca tej jednostki w siłach zbrojnych i w strukturze sił specjalnych. Dowódcy &lt;name type="org"&gt;GROM&lt;/&gt; (&lt;name type="org"&gt;Grupy Reagowania Operacyjno-Mobilnego&lt;/&gt;) chcieliby, by pozostała ona formacją elitarną, do której nabór opierałby się na najlepszych komandosach z innych jednostek, m.in. z &lt;name type="org"&gt;Pułku Specjalnego&lt;/&gt; w &lt;name type="place"&gt;Lublińcu&lt;/&gt;. &lt;name type="org"&gt;Sztab Generalny&lt;/&gt; z kolei zamierza utworzyć duże siły specjalne, w których wszyscy mieliby być na tym samym poziomie.<br>&lt;q&gt;- Albo elitarne, albo masowe. Nie da się połączyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego