Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna Śląska
Nr: 5/1
Miejsce wydania: Katowice
Rok: 1998
Do 2000 roku firma planuje 25 kolejnych marketów uruchomić w Polsce.

W Czeladzi real,- oferuje asortyment 50 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych codziennego użytku. Firma chce promować polskich producentów rodzimych, dotyczy to przede wszystkim artykułów spożywczych oraz częściowo przemysłowych.

Adler

18 sierpnia tego roku otwarty został pierwszy w Polsce Dom Mody Adler w Częstochowie. W Niemczech prowadzi 73 domy mody, w Austrii jest ich 13 i dwa w Luksemburgu.

Początek firmy datuje się na 1959 rok. Rodzina Adler przeniosła się z terenów NRD do Republiki Federalnej Niemiec. Rok później pod Konstancją powstała firma Adler. Przedsiębiorstwo w ciągu 30 lat zajęło wiodącą
Do 2000 roku firma planuje 25 kolejnych marketów uruchomić w Polsce.<br><br>W Czeladzi real,- oferuje asortyment 50 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych codziennego użytku. Firma chce promować polskich producentów rodzimych, dotyczy to przede wszystkim artykułów spożywczych oraz częściowo przemysłowych. <br><br>&lt;tit&gt;Adler&lt;/&gt;<br><br>18 sierpnia tego roku otwarty został pierwszy w Polsce Dom Mody Adler w Częstochowie. W Niemczech prowadzi 73 domy mody, w Austrii jest ich 13 i dwa w Luksemburgu.<br><br>Początek firmy datuje się na 1959 rok. Rodzina Adler przeniosła się z terenów NRD do Republiki Federalnej Niemiec. Rok później pod Konstancją powstała firma Adler. Przedsiębiorstwo w ciągu 30 lat zajęło wiodącą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!