Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Rok: 2001
miejscu

maraton Sukcesem reprezentantów Kenii zakończył się 25. Maraton Paryski. Zwyciężył Simon Biwott przed Davidem Kirui - obaj uzyskali ten sam czas 2:09.40. Dwukrotny olimpijczyk (Barcelona i Atlanta), zwycięzca paryskiego maratonu w 1993 r. Leszek Bebło uplasował się na 12. pozycji - 2:13.42.
(PAP)

Mistrzowskie zwycięstwo trenera Wspaniałego

Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle po zwycięstwie 3:1 nad Galaxią Jurajską AZS-em Bankiem Częstochowa zdobył mistrzostwo Polski siatkarzy.
Oba zespoły w tym sezonie spotkały się siedem razy (liga i Puchar Polski), siedem zwycięstw odniósł Mostostal.
W zespole Mostostalu grali: Roland Dembończyk, Piotr Lipiński, Marcin Prus, Michał Chadała, Sławomir Gerymski, Duszan
miejscu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;maraton&lt;/&gt; Sukcesem reprezentantów Kenii zakończył się 25. Maraton Paryski. Zwyciężył Simon Biwott przed Davidem Kirui - obaj uzyskali ten sam czas 2:09.40. Dwukrotny olimpijczyk (Barcelona i Atlanta), zwycięzca paryskiego maratonu w 1993 r. Leszek Bebło uplasował się na 12. pozycji - 2:13.42.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mistrzowskie zwycięstwo trenera Wspaniałego&lt;/&gt;<br><br>Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle po zwycięstwie 3:1 nad Galaxią Jurajską AZS-em Bankiem Częstochowa zdobył mistrzostwo Polski siatkarzy.<br>Oba zespoły w tym sezonie spotkały się siedem razy (liga i Puchar Polski), siedem zwycięstw odniósł Mostostal.<br>W zespole Mostostalu grali: Roland Dembończyk, Piotr Lipiński, Marcin Prus, Michał Chadała, Sławomir Gerymski, Duszan