Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
organizmu, także krążenie i lepsze ukrwienie skory i mięsni. Działają również relaksująco na mięśnie i system nerwowy ułatwiając rehabilitację.

OPAKOWANIA PROFESJONALNE NA ZAMÓWIENIE


KRĘGI AROMATERAPEUTYCZNE Zdrowe CIAŁO I Zdrowy DUCH

KRĘGI AROMATERPEUTYCZNE TO NAJPROSTSZY SPOSÓB DOBIERNIA POJEDYNCZYCH OLEJKÓW I ICH MIESZANEK W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB I DOLEGLIWOŚCI. NALEŻY ZNALEŹĆ OKREŚLENIE NIEDOMAGANIA, A POTEM W KIERUNKU ŚRODKA KRĘGU WYSZUKAĆ OLEJEK, KILKA OLEJKÓW ALBO GOTOWĄ MIESZANKĘ O ULUBIONYM ZAPACHU I ZASTOSOWAĆ W KOMINKU, DO KĄPIELI, LUB ROZCIENCZYĆ OLEJEM I ZASTOSOWAĆ DO MASAŻU. (PATRZ STR. 3)


SERIA PRZECIWTRĄDZIKOWA Ti
KOSMETYKI DO MYCIA I PIELĘGNACJI SKORY TRĄDZIKOWEJ I TŁUSTEJ ZAWIERAJĄCE M.IN. AUSTRALIJSKI OLEJEK DRZEWA
organizmu, także krążenie i lepsze ukrwienie skory i mięsni. Działają również relaksująco na mięśnie i system nerwowy ułatwiając rehabilitację.<br>&lt;gap&gt;<br>OPAKOWANIA PROFESJONALNE NA ZAMÓWIENIE&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit&gt;KRĘGI AROMATERAPEUTYCZNE Zdrowe CIAŁO I Zdrowy DUCH&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>KRĘGI AROMATERPEUTYCZNE TO NAJPROSTSZY SPOSÓB DOBIERNIA POJEDYNCZYCH OLEJKÓW I ICH MIESZANEK W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB I DOLEGLIWOŚCI. NALEŻY ZNALEŹĆ OKREŚLENIE NIEDOMAGANIA, A POTEM W KIERUNKU ŚRODKA KRĘGU WYSZUKAĆ OLEJEK, KILKA OLEJKÓW ALBO GOTOWĄ MIESZANKĘ O ULUBIONYM ZAPACHU I ZASTOSOWAĆ W KOMINKU, DO KĄPIELI, LUB ROZCIENCZYĆ OLEJEM I ZASTOSOWAĆ DO MASAŻU. (PATRZ STR. 3)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="advert"&gt;&lt;tit&gt;SERIA PRZECIWTRĄDZIKOWA Ti&lt;/&gt;<br>KOSMETYKI DO MYCIA I PIELĘGNACJI SKORY TRĄDZIKOWEJ I TŁUSTEJ ZAWIERAJĄCE M.IN. AUSTRALIJSKI OLEJEK DRZEWA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego